Servisní Technik - Elektro

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru
  • Praxe v oblasti elektro výhodou
  • Anglický jazyk
  • Orientace v elektro dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Komunikativnost a zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny – B

Nabízíme:

  • Práci s moderními stroji
  • Samostatnou činnost
  • Služební vůz k soukromým účelům
  • Motivující platové podmínky
  • Stabilní zázemí s přátelským kolektivem
  • Zaškolení na produkty v ČR i v zahraničí u dodavatelů
  • Možnost profesního růstu a rozvoje
  • Práce na HPP na dobu neurčitou (dlouhodobá spolupráce)
  • Placené přesčasové hodiny
  • Benefity: Roční bonus, notebook, mobilní telefon, stravenky bez doplatku zaměstnance, 25 dní dovolené, sick days, jazykové kurzy a další zajímavé benefity

Náplň práce:

  • Oživení nových strojů u zákazníka lasery a robotika
  • Nastavení laserů pro značení
  • Diagnostika laserů a robotů
  • Asistence při integraci
  • Práce v servisním středisku i u zákazníků

Místo výkonu práce provozovna Humpolec nebo Praha, dle místa bydliště

Nástup možný ihned.
V případě Vašeho zájmu o spolupráci zašlete, prosím, stručný profesní životopis na níže uvedenou adresu, rádi si s Vámi domluvíme termín osobního pohovoru.
Kontaktní osoba: Pavel Vidlař, tel.: 00 420 602 363 113, email: vidlar@ok-tg.com