Servisní služby

Servis, technická podpora a poradenství 24/7

Hotline (+420) 720 99 55 00 - servisní technik je vám vždy k dispozici, a to jak pro mechanickou část, tak i pro elektro servis.

Pro všechny případy je vám k dispozici každý pracovní den kompletní devítičlenný tým skládající se z technické podpory, servisních techniků a elektroinženýrů.

Záruční i pozáruční servis provádíme dle přání a potřeb zákazníků a vždy se snažíme najít nejlepší možné řešení situace. Servis a opravy provádíme v servisním středisku nebo přímo u zákazníka dle domluvy.

Nastavení, seřízení, opravy či celkové repase zařízení jsou naší denní činností.

________________________________________________________________________________________

Disponujeme potřebným speciálním vybavením pro kompletní seřízení, opravy a repase strojů, servisním vybavením pro měření laserového výkonu a další diagnostiku. Mnohaleté zkušenosti v rámci podpory zákazníků v České republice, Slovenské republice a Polsku nás řadí na vrchol činnosti v oboru. V případě, že máte zájem o naši servisní podporu, vás prosíme o zaslání informací na e-mail servis(at)ok-tg.com nebo info(at)ok-tg.com

V rámci podpory zákazníka při zakoupení nových strojů či transferu linky z ciziny, provádíme uvedení stroje do provozu, zaškolení na obsluhu a údržbu stroje.

!!!!! Nově jsme pro zákazníky rozšířili kompletní sklad náhradních dílů pro opravy prováděné naší společností !!!!!

Jsme připraveni Vám nabídnout individuální řešení servisní smlouvy dle vašich potřeb!